Jazyky

Aktuality

Vývoj software pro popis archiválií

Logo TAČRJsme řešitelem projektu: Vývoj software pro popis archiválií na základě Základních pravidel pro zpracování archiválií metodou PCP. Tento projekt je podpořen z rozpočtu ČR prostřednictvím TA ČR (Technologická agentura České republiky).

Tahiti 6 a souvislé zobrazení

Byla vydána nová verze programu LightComp Tahiti 6.0.23 pro přístup k systémům správy dokumentů. V nové verzi je mimo jiné nový způsob zobrazení dokumentů. Nový pohled umožňuje souvislé zobrazení všech běžných dokumentových typů bez nutnosti klikání myší a přecházení mezi jednotlivými stránkami.

Náhled Tahiti 6

Tests Checker 3 - čárové kódy

Do programu Tests Checker jsme doplnili novou funkcionalitu - rozpoznávání čárových kódů. Nyní můžete rozšířit své formuláře o identifikaci pomocí čárového kódu a následně je automaticky rozpoznat v průběhu rozpoznávání neskenovaných formulářů.

Tests Checker 3 - nová verze

Uvádíme na trh Tests Checker v nové verzi 3. Program slouží pro rozpoznávání formulářových dat. Novinkami jsou: nová komponenta TC Droid, moderní uživatelské rozhraní pro ještě efektivnější práci, nový nástroj pro vytváření šablon a mnohé další.

Elektronicky podepsané PDF

Program eDoklady Skenování umožňuje vytváření PDF souborů s elektronickým podpisem. U podepsaných souborů je možné ověřit jejich pravost. V rámci rozšířené podpory je PDF je také možné vytvářet soubory určené pro dlouhodobou archivaci ve formátu PDF/A (dle standardu ISO 19005-1:2005).

Skenování s WIA ovladači

Programy eDoklady Skenování a Tahiti od verze 5.5 umožňují skenovat nejen pomocí TWAIN ovladače, ale také pomocí WIA ovladače. K některým skenerům jsou dostupné pouze WIA ovladače. Tato funkcionalita je dostupná v systémech Windows XP, Vista a 7.

Nákup eDoklady Skenování on-line

Spustili jsme náš e-shop pomocí kterého si můžete on-line pořídit program eDoklady Skenování. Licenci k programu Vám zašleme ihned po provedení Vaší on-line platby.

Zrychlení zpracování dopisů

Program Tahiti 5.1.4.1 umožňuje rychlejší zpracování dopisů v MSWord. Zrychlení je až o 50% v závislosti na typu a množství vkládaných dat do dopisu.

Tahiti 5.0.4.0 - MSI

Je k dispozici nová verze Tahiti 5.0.4.0. Podstatnou změnou je přechod na MSI instalační balíčky.

Tahiti 5.0.3.2

Připravili jsme pro Vás novou verzi Tahiti 5.0.3.2
Syndikovat obsah