Jazyky

Vývoj software pro popis archiválií

Logo TAČRJsme řešitelem projektu: Vývoj software pro popis archiválií na základě Základních pravidel pro zpracování archiválií metodou PCP. Tento projekt je podpořen z rozpočtu ČR prostřednictvím TA ČR (Technologická agentura České republiky).

Tahiti 6 a souvislé zobrazení

Byla vydána nová verze programu LightComp Tahiti 6.0.23 pro přístup k systémům správy dokumentů. V nové verzi je mimo jiné nový způsob zobrazení dokumentů. Nový pohled umožňuje souvislé zobrazení všech běžných dokumentových typů bez nutnosti klikání myší a přecházení mezi jednotlivými stránkami.

Náhled Tahiti 6

Tests Checker - školy 3 měsíce

Tests Checker licence pro základní a střední školy. Platnost licence je 3 měsíce.

968Kč
Cena US: 
45.2
Cena EURO: 
34

Tests Checker 3 - čárové kódy

Do programu Tests Checker jsme doplnili novou funkcionalitu - rozpoznávání čárových kódů. Nyní můžete rozšířit své formuláře o identifikaci pomocí čárového kódu a následně je automaticky rozpoznat v průběhu rozpoznávání neskenovaných formulářů.

Tests Checker - školy 1 rok

Tests Checker licence pro základní a střední školy. Platnost licence je 1 rok.

2 880Kč
Cena US: 
134.5
Cena EURO: 
99

Tests Checker - školy neomezená

Tests Checker pro základní a střední školy. Časově neomezená licence.

11 519Kč
Cena US: 
537.9
Cena EURO: 
397

Tests Checker 3 - nová verze

Uvádíme na trh Tests Checker v nové verzi 3. Program slouží pro rozpoznávání formulářových dat. Novinkami jsou: nová komponenta TC Droid, moderní uživatelské rozhraní pro ještě efektivnější práci, nový nástroj pro vytváření šablon a mnohé další.

Tests Checker

33 880Kč
Cena US: 
1556
Cena EURO: 
1143

Elektronicky podepsané PDF

Program eDoklady Skenování umožňuje vytváření PDF souborů s elektronickým podpisem. U podepsaných souborů je možné ověřit jejich pravost. V rámci rozšířené podpory je PDF je také možné vytvářet soubory určené pro dlouhodobou archivaci ve formátu PDF/A (dle standardu ISO 19005-1:2005).

Registrace bez regxpcom.exe

Nová utilita GenDatFiles umožňuje bezproblémové provedení aktualizací starších verzí Tahiti. Použití regxpcom.exe je při aktualizacích problematické. Nové instalační programy by měli používat GenDatFiles.

Syndikovat obsah